Wyjazdy dla firm – Praga

Doskonale wiemy, że świetna atmosfera w pracy, to lepsze jej wyniki. Dzięki wzmacnianiu więzi między pracownikami, są oni w stanie włożyć więcej serca w to, co robią i nie traktować tego jak obowiązku. Jesteśmy przekonani, że warto o to zadbać! Imprezy integracyjne dla firm przygotowujemy w oparciu o wybrany z bogatej oferty scenariusz.

Wyjazdy dla firm

Jeśli szukasz sposobu na integrację swoich pracowników, ale jednocześnie chcesz wybrać coś bardziej atrakcyjnego niż wyjazd do sąsiedniego miasta, to koniecznie sprawdź naszą ofertę. Klientom oferujemy wyjazdy dla firm do Pragi podczas, których pracownicy będą mogli lepiej się ze sobą poznać, a jednocześnie zwiedzić to niezwykle malownicze miasto. Koszt każdej takiej wycieczki obejmuje zakwaterowanie, opiekę pilota, a także wyżywienie, dzięki czemu uczestnicy nie muszą się o nic martwić. W zależności od wybranego programu, wielkości grupy oraz uiszczonych przez daną firmę opłat uczestnicy takiej wycieczki mogą zobaczyć wiele zabytków. Najczęściej należy do nich klasztor na Strachowie, Zamek Praski, katedra Świętego Wita, w której znajdują się regalia królów czeskich, a także Pałac Królewski.

Atrakcją, która zawsze zachwyca uczestników jest Złota uliczka, na którą składają się niewielkie, malownicze sklepiki z pamiątkami. Wszystkie nasze wyjazdy dla firm do Pragi obejmują również przejście do mostu Karola, który stanowi jedną z najpopularniejszych atrakcji turystycznych. Podczas naszej wycieczki uczestnicy mają okazję spróbować także przysmaków regionalnych oraz poznać historię danego miasta. Szereg atrakcji, a także dobrze zorganizowany plan wycieczki sprawiają, że każdy uczestnik na pewno wróci zadowolony. Doskonale wiemy, że szczęśliwy pracownik jest bardziej wydajny, dlatego też takie wycieczki to bardzo dobry pomysł na lepszy rozwój przedsiębiorstwa w przyszłości.

Wyjazdy do Pragi

Organizowane przez naszą agencję eventową wyjazdy dla firm do Budapesztu to doskonały sposób na integrację pracowników. Już sama podróż autobusem jest doskonałą okazją do nawiązania lepszych znajomości, chociażby przez wspólne śpiewanie czy granie w gry umilające czas. Uczestnikom poza wieloma atrakcjami zapewniamy również noclegi w hotelu odpowiadającym ich standardom, a także wyżywienie.

Organizowane przez nas wyjazdy

pełne niezwykle atrakcyjnych zabytków, a dzięki doskonale rozwiniętej komunikacji miejskiej, zwiedzający ją turyści mogą wygodnie i szybko się przemieszczać. Taki wyjazd to doskonały pomysł dla każdej firmy, z pewnością ucieszy pracowników i pozwoli im odpocząć, dzięki czemu nabiorą nowych sił do pracy po powrocie.

Integracja na różnych szczeblach

Specjalizujemy się w eventach pozostawiających po sobie pozytywne wspomnienia. Dzięki nim współpracownicy mają możliwość poznać się lepiej od nieco mniej formalnej strony. Doskonale wiemy jak przełamać pierwsze lody. Aktywności dobieramy pod kątem wzmacniania więzi między pracownikami, także na linii podwładny – przełożony. Integracja bezpośrednio przekłada się na poprawę komunikacji w firmie, co pozwala na uniknięci nieporozumień i lepsze wywiązywanie się z powierzonych obowiązków. Osoby zatrudnione w przedsiębiorstwie w większym stopniu zaczynają utożsamiać się również z zespołem, w którym pracują. Cele stawiane przed grupą stają się także ich osobistymi celami. Poprawa statystyk nie jest jednak jedynym efektem naszych imprez. Nawet samo przebywanie ze współpracownikami w dobrze zintegrowanym zespole, jest po prostu przyjemniejsze.

Expedition

A oto kilka zdjęć z naszych imprez

Oferta zawsze jest konstruowana pod wasze oczekiwania. U nas nie ma schematów.

Nasza oferta