Imprezy integracyjne

Jeśli chcesz, żeby atmosfera w Twojej firmie była dobra, a między pracownikami panowały przyjazne relacje to konieczne jest zapoznanie zatrudnionych osób ze sobą. Doskonale wiemy, że najlepszym sposobem na budowanie Team Buildingu w firmie są imprezy integracyjne na Mazurach. Zaskocz swoich pracowników i zaproponuj im weekendowy wyjazd w niezwykle malownicze miejsce, w którym czekać będzie na nich moc atrakcji.

Największą popularnością cieszą się oczywiście gry i zabawy integracyjne, ale także żeglowanie po niezwykle malowniczych mazurskich jeziorach. To jakie atrakcje zorganizujemy zależy tylko od Was, dlatego liczymy na Waszą kreatywność, a w razie potrzeby chętnie służymy radą. Nie bez powodu wybraliśmy właśnie to miejsce, otoczenie jezior, lasów oraz pól sprawia, że pracownicy mogą odpocząć od zgiełku miasta.

Imprezy integracyjne na Mazurach

to przede wszystkim doskonała zabawa, która jednocześnie rozwija i pogłębia znajomości między pracownikami. Konieczność współpracy podczas biegu na orientacje lub innych zawodów pozwala na poprawienie komunikacji, a nawet rozwiązuje problemy i spory jakie wytworzyły się między pracownikami. Taka integracja to również szansa dla zatrudnionych osób na nawiązanie ze sobą znajomości oraz polepszenie swoich relacji.

Organizowane przez nas wyjazdy

to jednak nie tylko konkursy i zawody, ale również wieczorne imprezy. Zorganizujemy dobrego Dj’a, który będzie bawił gości przez całą noc, zapewnimy pyszne przekąski i sprawimy, że zatrudnieni w Twojej firmie pracownicy zapamiętają ten wyjazd na długo.

Integracja na różnych szczeblach


Specjalizujemy się w eventach pozostawiających po sobie pozytywne wspomnienia. Dzięki nim współpracownicy mają możliwość poznać się lepiej od nieco mniej formalnej strony. Doskonale wiemy jak przełamać pierwsze lody. Aktywności dobieramy pod kątem wzmacniania więzi między pracownikami, także na linii podwładny – przełożony. Integracja bezpośrednio przekłada się na poprawę komunikacji w firmie, co pozwala na uniknięci nieporozumień i lepsze wywiązywanie się z powierzonych obowiązków. Osoby zatrudnione w przedsiębiorstwie w większym stopniu zaczynają utożsamiać się również z zespołem, w którym pracują. Cele stawiane przed grupą stają się także ich osobistymi celami. Poprawa statystyk nie jest jednak jedynym efektem naszych imprez. Nawet samo przebywanie ze współpracownikami w dobrze zintegrowanym zespole, jest po prostu przyjemniejsze.

expedition

A oto kilka zdjęć z naszych imprez

Oferta zawsze jest konstruowana pod wasze oczekiwania.
U nas nie ma schematów.

Nasza oferta