Eventy online

Obecnie ważna jest szybka umiejętność adaptacji do zmieniających się warunków. Chcemy Wam w tym pomóc, przekonaj się jak szerokie mamy możliwości by zorganizować twoje wydarzenie, a gdyż każde spotkania biznesowe, konferencje i szkolenia, spotkania integracyjne, warsztaty oraz promocję marek można przeprowadzić online.

Do niedawna nikt z nas nie przypuszczał, że większość wydarzeń będzie miała miejsce online. Konferencje, szkolenia, warsztaty, prezentacje produktów czy też imprezy integracyjne dla firm – wszystkie z wymienionych eventów coraz częściej przenoszą się do sieci. Jest to niejako odpowiedź na obecną sytuację, która stawia przed wieloma podmiotami nowe wyzwania. Niemożność osobistego spotkania się twarzą w twarz w celach rozrywkowych lub biznesowych, w szczególności w większym gronie osób, generuje wiele problemów. Ich rozwiązaniem jest organizacja eventów online, dających ogromne możliwości pod względem projektowym oraz technologicznym. Przekonaj się sam, co może Ci zaoferować organizacja wirtualnego wydarzenia i zobacz na własne oczy, jak na co dzień działają prawdziwi profesjonaliści.

Szerokie możliwości organizacji wirtualnej imprezy

Współpracujemy ze studiami w całej Polsce, aby dostarczyć Wam najlepsze rozwiązania do zorganizowania eventu on-line korzystając przy tym z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Dostarczamy pomysły i koncepcje organizacyjne dla wydarzeń wirtualnych, zapewniamy niezakłócony streaming, organizujemy studia nagraniowe.

Zapewniamy obsługę niezbędnych platform komunikacyjnych. Zajmiemy się skomponowanie i wysyłką pakietów dla uczestników. Współpracujemy z największymi fachowcami, dzięki czemu możesz być pewien, że Twój event online przebiegnie bez zakłóceń.

Teraźniejszość i przyszłość w jednym – poczuj siłę organizacji eventów online!

Uważasz, że nic nie zastąpi spotkań na żywo twarzą w twarz podczas szkoleń, warsztatów czy też imprez integracyjnych? Przekonaj się sam, że wirtualne wydarzenia mogą być również interesujące, wartościowe, a pod wieloma względami nawet lepsze! Poczuj moc nowoczesnej technologii i stwórz wydarzenie online bez żadnych ograniczeń. Warszawa? Gdańsk? Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych! Zorganizujemy Twój event oraz opracujemy scenariusz niezależnie od tego, czy przedmiotem Twoich zainteresowań są imprezy integracyjne, czy też szkolenia. Dla nas bowiem to prawdziwa pasja, którą zajmujemy się od wielu lat. Wybierając naszą firmę eventową, zyskujesz pewność, że Twoja wirtualna impreza będzie dostosowana do Twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Nie wierzysz? Skontaktuj się z nami już dziś!

Expedition

A oto kilka zdjęć z naszych imprez

Oferta zawsze jest konstruowana pod wasze oczekiwania. U nas nie ma schematów.

Nasza oferta