Konferencje i szkolenia

Dzięki wieloletniej obsłudze cenionych firm, reprezentujących różne branże, jesteśmy w stanie spełnić najbardziej wygórowane oczekiwania. Organizując konferencje i szkolenia, tak jak w przypadku innych eventów, słuchamy naszych Klientów i podajemy im najlepiej dostosowane rozwiązania.

Spotkania dostosowane do potrzeb klienta

Konferencje to jedne z wiodących wydarzeń biznesowych, których organizacja jest nieodłącznym elementem strategii wielu firm z każdej branży. Konferencje to eventy nacechowane wysokim poziomem profesjonalizmu i doskonałą organizacją techniczną. Tu wszystko musi być dopięte na ostatni guzik, a wydarzenie od strony organizacyjnej musi być perfekcyjnie zabezpieczone. Mamy ogromne doświadczenie w organizacji tego typu wydarzeń, dzięki czemu potrafimy zapewnić najwyższej jakości standardy. Działamy kompleksowo, czuwając nad całością przedsięwzięcia zarówno przed, jak i w trakcie realizacji konferencji.

Dobór obiektu i sali konferencyjnej, oprawa techniczna i scenografia, dopasowany do potrzeb catering oraz obsługa na najwyższym poziomie – wiemy jak wykreować najbardziej komfortowe warunki, dzięki którym każde oficjalne spotkanie i rozmowy przebiegną bez żadnych komplikacji. Obsługując wiele konferencji w najbardziej prestiżowych miejscach w Warszawie i w całej Polsce na przestrzeni lat wypracowaliśmy sprawdzone metody i nawiązaliśmy ogromną ilość kontaktów z usługodawcami i właścicielami obiektów. Potrafimy świetnie opracować koncepcję wydarzenia, zadbać o scenografię, ale również opracować materiały multimedialne.

Expedition

A oto kilka zdjęć z naszych imprez

Oferta zawsze jest konstruowana pod wasze oczekiwania. U nas nie ma schematów.

Nasza oferta

Twój organizator konferencji, szkoleń i targów

Nasza firma od kilkunastu lat zajmuje się kompleksową organizacją imprez biznesowych szytych na miarę oczekiwań każdego zleceniodawcy. Bankiety, konferencje, szkolenia, kongresy czy targi planujemy i realizujemy od pierwszych kroków, po całościową obsługę w dniu wydarzenia. Doświadczony organizator zagwarantuje Ci udaną imprezę biznesową! Z naszą pomocą nie tylko zorganizujesz niezapomniany event branżowy, ale też sam poczujesz się jego uczestnikiem, oddając nam odpowiedzialność za wiele kwestii.

EXPN to doświadczony organizator szkoleń i konferencji, kongresów oraz targów. Pracujemy na terenie Warszawy, Gdańska i całej Polski. Trzymamy rękę na pulsie i podążamy za najnowszymi trendami w branży eventowej. Możesz liczyć na to, że wydarzenie zorganizowane przez nas zachwyci uczestników najwyższym poziomem organizacji. Od scenariusza doskonale dopasowanego do specyfiki wydarzenia, poprzez efektowne produkcje sceniczne, aż po niezawodne rozwiązania techniczne pozwalające prelegentom na prowadzenie wystąpień zapadających w pamięć uczestników.

Nasz team, Twoje niezapomniane wydarzenie

Organizacja konferencji, szkoleń, targów czy kongresów to niełatwe zadanie wymagające wielu umiejętności. Każda taka impreza to inna historia, a my stawiamy sobie za cel sprostać wymaganiom każdej branży. Właśnie dlatego nasz zespół składa się z różnorodnych osobowości, pełnych pomysłów i świeżej energii. Dostosowujemy skład organizatorów danego wydarzenia tak, by jak najlepiej dostosować się do jego specyfiki.

Dbamy o to, byś czuł się nie tylko organizatorem konferencji czy szkolenia, ale także jej uczestnikiem. W dniu wydarzenia przejmujemy inicjatywę, podążając zgodnie z opracowanym wcześniej planem. Nie uznajemy jednak żadnych schematów — scenariusz każdego kongresu czy targów dostosowujemy do indywidualnych okoliczności. Dbamy o kompleksową organizację i prowadzenie eventu, uwzględniając produkcję sceniczną, obsługę techniczną i audiowizualną.