Imprezy firmowe

Doskonale wiemy, że świetna atmosfera w pracy, to lepsze jej wyniki. Dzięki wzmacnianiu więzi między pracownikami, są oni w stanie włożyć więcej serca w to, co robią i nie traktować tego jak obowiązku. Jesteśmy przekonani, że warto o to zadbać!

Nie samą pracą człowiek żyje. Oprócz wykonywania obowiązków służbowych musi mieć też bowiem czas na odpoczynek, relaks, a także zacieśnianie więzi pomiędzy kolegami i koleżankami z firmy. Chyba nie ma lepszej okazji do wzajemnego poznania się niż imprezy integracyjne. Jest to coś znacznie więcej niż zapewnienie atrakcji wszystkim pracownikom, przeprowadzanie gier zespołowych czy też opowiadanie śmiesznych anegdot mających miejsce w czasie codziennej pracy. To znakomita okazja do uzyskania lepszej komunikacji pomiędzy podwładnymi i przełożonymi, a także szansa na stworzenie zmotywowanego i działającego w jednym kierunku zespołu. Nie od dziś bowiem wiadomo, że dobra i przyjemna atmosfera w przedsiębiorstwie przekłada się na uzyskiwane rezultaty, a co za tym idzie, również na zyski.

Imprezy dostosowane do potrzeb klienta

Do najważniejszych imprez firmowych należą imprezy integracyjne oraz team-buildingowe, które mają na celu wzmocnienie więzi między pracownikami, podniesienie poziomu motywacji oraz stworzenie ducha zespołu – a to wszystko przy dobrej zabawie. Imprezy integracyjne to przede wszystkim lekka atmosfera, wspólnie spędzony czas i mnóstwo pozytywnej energii.

W naszych programach łączymy przyjemne z pożytecznym – zapewniamy ciekawe, zachęcające do współpracy aktywności, pobudzając jednocześnie zdrową rywalizację. A to wszystko po to, aby stworzyć zgrany i silnie zmotywowany zespół. Wierzymy, że dobra atmosfera w pracy to lepsze wyniki, a bliskie relacje to trwalsze struktury.

Warto więc zadbać o swoich pracowników!

Sprawdzone atrakcje

Imprezy integracyjne dla firm to spore wyzwanie organizacyjne. Na każdą ewentualność musi być przygotowany plan awaryjny. Zlecając to zadanie doświadczonym fachowcom można zyskać pewność, że nawet kapryśna pogoda lub małe zaangażowanie uczestników nie popsują zaplanowanego eventu. Lata doświadczeń pozwoliły nam na zbudowanie bazy atrakcji, które są gwarantem powodzenia. Lubimy wracać do sprawdzonych miejsc – organizowaliśmy już wyjazdy do Budapesztu, Pragi oraz na Mazury. Z chęcią jednak odkrywamy również nowe lokalizacje, które mogą zapewnić rozrywkę naszym klientom.

Do prowadzenia tego typu wydarzeń możemy zaprosić postacie doskonale wszystkim znane i darzone ogromną sympatią: Marcin Prokop, mjr Arkadiusz Kups, Mateusz Kusznierewicz czy Krzysztof Hołowczyc – wszystko zależy od oczekiwań klienta. Dla nas nie ma ograniczeń!

Imprezy team-buildingowe

organizujemy zarówno w plenerze, jak i w środowisku zamkniętym – wszystko zależy od pory roku. Do tej pory organizowaliśmy m.in. wyścigi samochodowe, budowanie niepowtarzalnych konstrukcji, gry w paintball oraz wyprawy żeglarskie. Dodatkowo zapewniamy atrakcje niestandardowe, takie jak jazda na quadach czy też zajęcia na linach. Scenariusze imprez dopasowujemy przede wszystkim do specyfiki relacji w firmie i do życzeń klienta. Korzystając z naszych usług nie trzeba mieć gotowego pomysłu na imprezę dla swoich pracowników. Po zapoznaniu się z podstawowymi wytycznymi, przedstawiamy kilka propozycji, które mogą okazać się inspirujące. Dopiero po wstępnych rozmowach z klientem jesteśmy w stanie zagwarantować idealnie dobrane atrakcje i miejsce – tak w Warszawie, jak i w całej Polsce.

Proponowane scenariusze

  • rightWyścigi Formuły 1
  • rightPływające Rowery
  • rightGry Miejskie
  • rightBudowa tratw
  • rightSafety Day
  • rightSzybcy i Wściekli
  • rightUciekiniarzy

Integracja na różnych szczeblach

Specjalizujemy się w eventach pozostawiających po sobie pozytywne wspomnienia. Dzięki nim współpracownicy mają możliwość poznać się lepiej od nieco mniej formalnej strony. Doskonale wiemy jak przełamać pierwsze lody. Aktywności dobieramy pod kątem wzmacniania więzi między pracownikami, także na linii podwładny – przełożony. Integracja bezpośrednio przekłada się na poprawę komunikacji w firmie, co pozwala na uniknięci nieporozumień i lepsze wywiązywanie się z powierzonych obowiązków. Zadowoleni pracownicy to lojalni pracownicy. Współcześnie firmy muszą wykazywać się większym, niż jeszcze kilka lat temu, zainteresowaniem potrzebami personelu. Chcąc zbudować solidny zespół pracodawca powinien zadbać o morale swoich podwładnych. Imprezy integracyjne dla firm są jednym z prostszych sposobów na wywiązanie się z tego obowiązku.

Agencja eventowa Expedition to imprezy integracyjne i team-buildingowe dla firm bez ograniczeń!

Doskonale rozumiemy, że organizacja imprez to ogromne przedsięwzięcie pod względem logistycznym. Dlatego też na każdym etapie planowania wydarzenia prowadzimy konsultacje z klientami, by dopasować event do ich potrzeb oraz oczekiwań. Po ich zakończeniu jesteśmy w stanie dopasować szereg atrakcji, a także lokalizację wydarzenia. Nie ma w tym względzie dla nas żadnych ograniczeń. Warszawa, Gdańsk, a może Mazury – wszystko tak naprawdę zależy od Ciebie! Jesteśmy otwarci na wszystkie Twoje pomysły oraz sugestie, które z pewnością uwzględnimy w scenariuszu eventu. Nasza agencja to bowiem miejsce, w którym zależy nam na zbudowaniu pozytywnych relacji z klientem i zapewnieniu wszystkim pracownikom firmy wspaniałych wspomnień.

Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!

Ta zasada powinna obowiązywać w codziennej pracy każdego zespołu. Wspólne gry drużynowe i zabawa pozwalają zacieśnić więzy i ocieplić stosunki między pracownikami, dzięki czemu tworzą oni lepsze, bardziej efektywne teamy. Pozwala im to lepiej działać i wspólnie stawiać czoła codziennym wyzwaniom w środowisku pracy. Nic tak nie rozbudza ducha zespołowego, jak udane, ciekawe imprezy integracyjne dla firm i dłuższe wyjazdy firmowe. Sprawdź ofertę agencji eventowej Expedition!

Organizujemy gry terenowe i inne atrakcje na terenie całej Polski! Mamy sprawdzone lokalizacje — między innymi w Warszawie, Gdańsku czy na Mazurach. Pływające rowery na jeziorze, a może Szybcy i Wściekli w centrum stolicy? Nasza agencja zadba o odpowiednią rozrywkę, dopasowaną do charakteru i dynamiki Twoich pracowników. Wyjazdy integracyjne dla firm i jednodniowe imprezy firmowe to nasz chleb powszedni! Zaufaj naszemu doświadczeniu i pozwól, że zorganizujemy dla Was niezapomniane, ciekawe atrakcje, które na długo zapadną w pamięć wszystkim uczestnikom.

Expedition

A oto kilka zdjęć z naszych imprez

Oferta zawsze jest konstruowana pod wasze oczekiwania. U nas nie ma schematów.

Praca zespołowa — to ważne w każdej branży

Niezależnie od tego, czym dokładnie zajmuje się Twoje przedsiębiorstwo — dobre relacje między pracownikami są kluczem w stworzeniu wydajnego, doskonale rozumiejącego się zespołu! Zarówno w korporacjach, jak i w firmach produkcyjnych ważna jest bowiem praca zespołowa, umiejętność delegowania zadań czy bieżącego rozwiązywania problemów. Doskonałą okazją do ćwiczenia takich sytuacji jest ciekawa i angażująca integracyjna impreza firmowa, podczas której uczestnicy mogą zagrać w różne gry zespołowe.

Wyjazdy integracyjne to nie tylko zabawa i lepsze poznawanie się współpracowników. Podczas różnych atrakcji uczą się współpracy i zdrowej rywalizacji, która przekłada się na skuteczność i efektywność codziennej pracy w firmie! Oddaj pałeczkę profesjonalistom z naszej agencji eventowej Expedition, a zadbamy o organizację ciekawych atrakcji. Jesteśmy przygotowani na wiele scenariuszy, dzięki którym pobudzimy do kreatywnej i konstruktywnej zabawy każdy zespół! Wyjazdy i imprezy firmowe z nami to fantastyczne wydarzenia, które bawią i angażują wszystkich uczestników!

 

Nasza oferta