Imprezy integracyjne dla firm

Doskonale wiemy, że świetna atmosfera w pracy, to lepsze jej wyniki. Dzięki wzmacnianiu więzi między pracownikami, są oni w stanie włożyć więcej serca w to, co robią i nie traktować tego jak obowiązku. Jesteśmy przekonani, że warto o to zadbać! Imprezy integracyjne dla firm przygotowujemy w oparciu o wybrany z bogatej oferty scenariusz.

Imprezy dostosowane do potrzeb klienta

Kładziemy ogromny nacisk na wymagania klienta, z uwzględnieniem liczby uczestników, czasu planowanego wyjazdu i pory roku.

Do tej pory organizowaliśmy m.in. wyścigi samochodowe, gry w paintball oraz wyprawy żeglarskie.Scenariusze imprez integracyjnych dopasowujemy jednak do życzeń klienta i specyfiki relacji w firmie.

Korzystając z naszych usług nie trzeba mieć gotowego pomysłu na imprezę dla swoich pracowników. Po zapoznaniu się z podstawowymi wytycznymi, przedstawiamy kilka propozycji, które mogą okazać się inspirujące. Dopiero po wstępnych rozmowach z klientem jesteśmy w stanie zagwarantować idealnie dobrane miejsce i atrakcje – tak w Warszawie, jak i w całej Polsce.

Podwójne korzyści

Podczas organizacji imprez integracyjnych dla firm i wydarzeń team-building stawiamy na doskonałą atmosferę i zapewniamy uczestnikom możliwość odprężenia się. Łączymy przyjemne z pożytecznym – zapewniając ciekawe, zachęcające do pracy zespołowej, a jednocześnie budząc chęć rywalizacji, atrakcje potrafimy wydatnie wpłynąć na zmotywowanie i zgranie zespołu. Wierzymy, że wspólnie spędzone chwile zaprocentują w przyszłości lepszą jakością i wydajnością pracy w firmie

Gwarancja zadowolenia

Zadowoleni pracownicy to lojalni pracownicy. Współcześnie firmy muszą wykazywać się większym, niż jeszcze kilka lat temu, zainteresowaniem potrzebami personelu. Chcąc zbudować solidny zespół pracodawca powinien zadbać o morale swoich podwładnych. Imprezy integracyjne dla firm są jednym z prostszych sposobów na wywiązanie się z tego obowiązku. Pracownicy z pewnością docenią zafundowane im atrakcje. Znacznie bardziej będzie zależało im na osiąganiu lepszych wyników w pracy i utrzymaniu posady

Integracja na różnych szczeblach

Specjalizujemy się w eventach pozostawiających po sobie pozytywne wspomnienia. Dzięki nim współpracownicy mają możliwość poznać się lepiej od nieco mniej formalnej strony. Doskonale wiemy jak przełamać pierwsze lody. Aktywności dobieramy pod kątem wzmacniania więzi między pracownikami, także na linii podwładny – przełożony. Integracja bezpośrednio przekłada się na poprawę komunikacji w firmie, co pozwala na uniknięci nieporozumień i lepsze wywiązywanie się z powierzonych obowiązków. Osoby zatrudnione w przedsiębiorstwie w większym stopniu zaczynają utożsamiać się również z zespołem, w którym pracują. Cele stawiane przed grupą stają się także ich osobistymi celami. Poprawa statystyk nie jest jednak jedynym efektem naszych imprez. Nawet samo przebywanie ze współpracownikami w dobrze zintegrowanym zespole, jest po prostu przyjemniejsze.

Expedition

A oto kilka zdjęć z naszych imprez

Oferta zawsze jest konstruowana pod wasze oczekiwania. U nas nie ma schematów.

Nasza oferta