Eko warsztaty

Warsztaty eko to znakomita propozycja dla tych, którzy poszukują spokojniejszej formy integracji przynoszącej odpoczynek i wytchnienie. Warsztaty stwarzają okazję do bliższego obcowania z naturą oraz kontaktu ze swoim ciałem.

Eko Warsztaty

Co wyróżnia nasz program:

Warsztaty eko to znakomita propozycja dla tych, którzy poszukują spokojniejszej formy integracji przynoszącej odpoczynek i wytchnienie. Warsztaty stwarzają okazję do bliższego obcowania z naturą oraz kontaktu ze swoim ciałem.

DLA KOGO: oferujemy szeroki zakres warsztatów i aktywności w duchu “slow life” – sprawdzą się świetnie zarówno na wyjeździe firmowym dla pracowników, jak również podczas imprez plenerowych typu pikniki, organizowanych dla dzieci.
CEL: celem eko warsztatów jest podnoszenie świadomości znaczenia dbałości o środowisko oraz spędzenie czasu w relaksujący sposób.
PRZEBIEG: każde z warsztatów możemy dostosować do wybranej grupy osób oraz przedziału wiekowego. Warsztaty mogą być dodatkiem do innych atrakcji lub programem integracyjnym samym w sobie.
WARTOŚCI: odprężenie, wyciszenie, zrelaksowane ciało i umysł, piękne rękodzieło, które można zabrać ze sobą do domu.

 

Gdzie organizujemy

CAŁA POLSKA

Rodzaj integracji

WARSZTATY

Dla ilu osób

Ilość osób: od 5-250 os.

Czas trwania

1-3h

Wyjątkowy program integracyjny

Las w słoiku

Las w słoiku to piękna dekoracja, przy tworzeniu której można się także wiele dowiedzieć. Podczas warsztatu uczestnicy uczą się w jaki sposób układać warstwy aby stworzyć mini ekosystem, pozwalający roślinom na samodzielne wzrastanie.

Warsztat dostarcza walorów zarówno estetycznych jak i edukacyjnych.

Kosmetyki naturalne

Warsztat kosmetyków naturalnych powstał z myślą o tych, którzy pasjonują się ekologią i zdrowym ciałem. w ramach warsztatów uczestnicy tworzą peelingi do ciała, ekologiczne mydełka, balsamy do ust oraz kule do kąpieli. Wszystko wyłącznie z naturalnych składników oraz produktów posiadających lecznicze właściwości (oleje, zioła, nasiona).

Eko torby

Podczas warsztatów uczestnicy otrzymują ekologiczne bawełniane torby, które wspólnie zmieniamy w małe arcydzieła. Do malowania wykorzystujemy ekologicznych farb lub przyjaznych środowisku mazaków, odpornych na zmywanie. Bawełniane eko torby stanowią idealną alternatywę dla plastikowych jednorazowych toreb w codziennym życiu.

ŚWIECE SOJOWE

Świece stanowią piękną dekorację dla domu, a dzięki walorom zapachowym działają również kojąco na zmysły. Nasze świece tworzone są z ekologicznego i w pełni naturalnego wosku sojowego, co czyni je wyjątkowo przyjaznymi środowisku. Dla urozmaicenia doznań wykorzystujemy również naturalne olejki eteryczne, odpowiednio dopasowane do pory roku i okazji, na jaką tworzone są świece.

Warsztaty aromaterapii

Podczas warsztatów aromaterapii uczestnicy uczą się rozpoznawać najpopularniejsze olejki eteryczne. Poznają ich działanie oraz sposoby wykorzystania w celu redukcji stresu, podniesienia koncentracji, wyciszenia, pobudzenia lub głębokiego odprężenia.

Joga

Warsztaty jogi to poszukiwanie harmonii duszy, ciała i umysłu. Uczestnicy mogą zrelaksować się w rytm spokojnej muzyki, wykonując asany, czyli pozycje, które mają na celu wzmocnienie oraz uelastycznienie ciała. Podczas warsztatów kształtuje się prawidłowe postawy oraz metody oddychania przy zachowaniu najwyższej koncentracji.

Warsztaty relaksacyjne

Na warsztatach uczestnicy uczą się oddechu, technik radzenia sobie ze stresem, sposobów pozbywania się napięć z ciała oraz wielu innych skutecznych metod relaksacyjnych. Warsztaty idealnie sprawdzają się na świeżym powietrzu w otoczeniu natury i śpiewu ptaków.

A oto kilka zdjęć z naszych imprez

Oferta zawsze jest konstruowana pod wasze oczekiwania. U nas nie ma schematów.