Promocje marek

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji tego typu imprez, dlatego chętnie doradzamy firmom, które nie do końca mają pomysł na motyw przewodni, a także tym, które dobrze wiedzą czego chcą. Zapewniamy naszym klientom pełną usługę przy organizowaniu eventów biznesowych – szczególnie kładziemy nacisk na eventy promujące markę lub nowy produkt. Chcąc zapewnić sukces przy promocji nowych marek klienci chcą zorganizować coś niezwykłego co w przyszłości przyniesie wymierne korzyści firmie.

Promocja dostosowane do potrzeb klienta

Tworząc nową markę lub wprowadzając na rynek nowe produkty niezwykle istotna jest promocja. Coraz częściej towarzyszą jej specjalne wydarzenia promujące, które mają na celu przyciągnąć uwagę potencjalnych odbiorców, a w efekcie przynieść firmie wymierne korzyści. Klienci coraz śmielej decydują się na organizację wystawnego bankietu, konferencji prasowej w nieszablonowym miejscu czy wystąpienie znanych osobistości, aby wydarzenie zapadło w pamięć, a jego uczestnicy mogli odczuć, że biorą udział w czymś naprawdę wyjątkowym. Łącząc wysokie kwalifikacje i ogrom zaangażowania, zadbamy o wizerunek marki i zadowolenie Klientów. Dzięki współpracy z cenionymi konferansjerami i najlepszymi zespołami animatorów i hostess zadbamy o najlepszą atmosferę podczas eventu.

Zajmujemy się między innymi:

  • rightorganizacją pokazów mody
  • rightorganizacją imprez motoryzacyjnych
  • rightpromocją nowych marek
  • rightorganizacją imprez promujących nowe produkty
  • rightpromocją samochodów

W przypadku chęci zwiększenia zasięgu rozpoznawania marek oferujemy naszym klientom cały pakiet kanałów Social Media, którym zajmują się wyłącznie profesjonaliści, dzięki którym budowanie marki stanie się jeszcze łatwiejsze i wydajniejsze.

Expedition

A oto kilka zdjęć z naszych imprez

Oferta zawsze jest konstruowana pod wasze oczekiwania. U nas nie ma schematów.

Organizacja eventów motoryzacyjnych

Działamy na terenie całej Polski, planując imprezy motoryzacyjne i inne wydarzenia w miejscu wybranym przez organizatora. Mamy wieloletnie doświadczenie i szeroką bazę kontaktów, a organizacja eventów promocyjnych jest naszym chlebem powszednim. Dokładamy wszelkich starań, by za każdym razem zaskakiwać uczestników nowymi atrakcjami, spełniając przy tym wszystkie wytyczne organizatorów. Podczas rozmowy chętnie przedstawimy nasze pomysły na kluczowe wydarzenie dla Twojej marki.

Eventy promocyjne w Twoim mieście

Wiemy, jak ważnym elementem promocji są różnego typu spotkania, dzięki którym uczestnicy zapoznają się z marką i budują z nią pozytywne relacje. Jedną z naszych specjalności są imprezy motoryzacyjne. Organizacja ich na najwyższym poziomie stanowi dla nas wyzwanie, którego chętnie się podejmujemy. Nasza sieć kontaktów pozwala nam na doskonałe dopasowanie konferansjerów i animatorów. Potrafimy stworzyć niezapomniany event promocyjny dla każdej marki, biorąc pod uwagę wszystkie oczekiwania Klienta.

Nasza oferta