Kim jesteśmy?

Historia naszej firmy sięga roku 2003 kiedy rozpoczynaliśmy naszą przygodę z wyprawami offroadowymi na quadach i samochodami 4×4. Energia i adrenalina towarzysząca tym wyjazdom oraz zainteresowanie coraz szerszego grona odbiorców zaszczepiła w nas wiarę, że można pasję połączyć z pracą. Przez kilka lat zdobywaliśmy cenne doświadczenie, aby w końcu otworzyć własną firmę, w której będziemy mieli swobodę realizowania najbardziej niezwykłych projektów dla naszych Klientów. Tak właśnie w 2006r. powstało Expedition, prężnie działające aż do dziś.

EXPN - zakres kompetencji

Przez wszystkie te lata zakres naszych kompetencji nieustannie się poszerzał. Początkowo zajmowaliśmy się wyprawami offroadowymi, z czasem wprowadziliśmy programy imprez integracyjnych i team-buildingowych, a następnie zaczęliśmy tworzyć szyte na miarę scenariusze spotkań typowo biznesowych, takich jak konferencje, gale czy bankiety. Dziś zajmujemy się kompleksową organizacją eventów, z uwzględnieniem także produkcji scenicznej, technicznej i audiowizualnej. Podążając za najnowszymi trendami część naszych działań przenosimy do świata online, dając Klientom możliwość spotkań i wspólnej zabawy także na odległość.

Naszą misją jest wyposażanie Klientów w niezbędne narzędzia do odkrywania potencjału pracowników, poprawy ich samopoczucia i wiary we własne możliwości, które przekładają się na pracę w zespole. Starannie też dobieramy nasz team stawiając na ludzi którzy dadzą Ci poczucia bezpieczeństwa podczas pracy nad projektem, w każdych okolicznościach, na każdym etapie oraz komfort uczestniczenia w wydarzeniu bez zbędnego stresu, abyś Czuła/Czuł się uczestnikiem eventu, a nie tylko organizatorem. W dniu realizacji na pierwszym miejscu stawiamy na zarażanie pasją i pozytywnym nastawieniem naszych gości.

Poznaj nas bliżej

Nasz zespół to animatorzy, instruktorzy, konferansjerzy, szkoleniowcy, specjaliści od techniki, ratownicy wodni i medyczni.

Uliana
Tomek
Sindi
Sebek
Ruda
Rafał
Olga
Marta
Marta W.
Luciu
Karol
Jesion
Dawid
Aga