27 kwietnia, 2021

KIDS DAY – Czy organizować w tym roku?

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Dziecka! Firmy, które co roku przyrządzały pikniki rodzinne stają w tym roku przed nie lada dylematem. W ubiegłym 2020r. dużo firm odpuściło organizację ze względu na bezpieczeństwo jednak w tym roku, co raz częściej słyszymy o spadających moralach wewnątrz struktur. Działy HR zastanawiają się jak ugryźć temat tegorocznego dnia dziecka, czy…

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Dziecka! Firmy, które co roku przyrządzały pikniki rodzinne stają w tym roku przed nie lada dylematem. W ubiegłym 2020r. dużo firm odpuściło organizację ze względu na bezpieczeństwo jednak w tym roku, co raz częściej słyszymy o spadających moralach wewnątrz struktur. Działy HR zastanawiają się jak ugryźć temat tegorocznego dnia dziecka, czy w ogóle go organizować, czy warto?

Zaczynając od końca zawsze warto zrobić coś dla naszych pociech, nawet w minimalistycznej formie. Jeżeli Twoja organizacja nie liczy więcej niż 50 osób z rodzinami wtedy możesz zrobić wszystko, ale co jeśli w firmie na piknikach bywało zwykle 400, 500 a nawet 800 osób?

Długo analizowaliśmy ten problem i przychodzimy z konkretnym rozwiązaniem. Być może nie uda nam się spotkać w tak dużym gronie, ale coś co warto rozważyć to oferta, którą stworzyliśmy na 2021r. Naszym złotym środkiem jest podział eventu na bloki, gdzie każdy blok jest w innym regionie/miejscu, a na nim nie ma więcej niż  50 osób. Dzień Dziecka w tym roku nazywa się Passion Day, a pracownik wraz dziećmi wybiera to co chce robić! Dlaczego Passion? Bo każdy blok łączy w sobie naukę, dobrą zabawę ale co dla nas najważniejsze to zaszczepienie pasji w dzieciakach. Nie zdradzę tutaj całej oferty ale Gra Miejska Śladami Psiego Patrolu czy Survival Adventure to tylko 2 z 10 bloków do wyboru. Chcesz poznać naszą ofertę?

To proste! Napisz do nas:
biuro@expn.pl lub zadzwoń 506 16 15 90.

Jeszcze nigdy organizacja pikniku rodzinnego nie była tak prosta!

Do zobaczenie w realu!

Tagi:

Udostępnij