Wyjazdy dla firm – Budapeszt

Doskonale wiemy, że świetna atmosfera w pracy, to lepsze jej wyniki. Dzięki wzmacnianiu więzi między pracownikami, są oni w stanie włożyć więcej serca w to, co robią i nie traktować tego jak obowiązku. Jesteśmy przekonani, że warto o to zadbać! Imprezy integracyjne dla firm przygotowujemy w oparciu o wybrany z bogatej oferty scenariusz.

Wyjazdy dla firm

Przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę dla przedsiębiorstw, które chcą zapewnić swoim pracownikom moc atrakcji i lepiej się poznać, jednocześnie poznając świat. Wyjazdy dla firm do Budapesztu to doskonała okazja na chwilę wytchnienia od pracy, ale także szansa na zobaczenie wielu pięknych miejsc. Naszym klientom możemy zaoferować gotowy plan wycieczki, który jest modyfikowany w zależności od długości pobytu, funduszy oraz tego, co chcą zobaczyć uczestnicy.

Naszych klientów chętnie zabierzemy na spacer wokół Parlamentu, zwiedzimy neorenesansową Bazylikę Świętego Stefana, a także ruiny Klasztoru Dominikanek, które znajdują się na wyspie Małgorzaty. Będąc w Budapeszcie warto wybrać się także na Wzgórze Zamkowe, gdzie znajduje się Baszta Rybacka, Brama Wiedeńska, a także Zamek Królewski. Jednak to nie wszystko każdy uczestnik będąc na Węgrzech misi zobaczyć także Park Varosliget oraz wybrać się na rejs statkiem po Dunaju.

Wyjazdy dla firm do Budapesztu

Organizowane przez naszą agencję eventową wyjazdy dla firm do Budapesztu to doskonały sposób na integrację pracowników. Już sama podróż autobusem jest doskonałą okazją do nawiązania lepszych znajomości, chociażby przez wspólne śpiewanie czy granie w gry umilające czas. Uczestnikom poza wieloma atrakcjami zapewniamy również noclegi w hotelu odpowiadającym ich standardom, a także wyżywienie.

Organizowane przez nas wyjazdy

pełne niezwykle atrakcyjnych zabytków, a dzięki doskonale rozwiniętej komunikacji miejskiej, zwiedzający ją turyści mogą wygodnie i szybko się przemieszczać. Taki wyjazd to doskonały pomysł dla każdej firmy, z pewnością ucieszy pracowników i pozwoli im odpocząć, dzięki czemu nabiorą nowych sił do pracy po powrocie.

Many levels of employee integration

Specjalizujemy się w eventach pozostawiających po sobie pozytywne wspomnienia. Dzięki nim współpracownicy mają możliwość poznać się lepiej od nieco mniej formalnej strony. Doskonale wiemy jak przełamać pierwsze lody. Aktywności dobieramy pod kątem wzmacniania więzi między pracownikami, także na linii podwładny – przełożony. Integracja bezpośrednio przekłada się na poprawę komunikacji w firmie, co pozwala na uniknięci nieporozumień i lepsze wywiązywanie się z powierzonych obowiązków. Osoby zatrudnione w przedsiębiorstwie w większym stopniu zaczynają utożsamiać się również z zespołem, w którym pracują. Cele stawiane przed grupą stają się także ich osobistymi celami. Poprawa statystyk nie jest jednak jedynym efektem naszych imprez. Nawet samo przebywanie ze współpracownikami w dobrze zintegrowanym zespole, jest po prostu przyjemniejsze.

Expedition

A couple of pictures for our events.

Our offer is always designed to meet your expectations, we don’t do patterns.

Our offer