Company picnics

Rozkoszując się pogodą i świetną atmosferą łatwo o natychmiastową poprawę nastroju wśród członków zespołu! To także świetna okazja na budowanie głębszych relacji wśród rodzin pracowników. Szeroka oferta sprzętu i wyposażenia pozwala nam zaplanować pikniki firmowe z bogatą ofertą atrakcji, dla dzieci i dorosłych.

Organizacja pikniku firmowego

Piknik firmowy pod gołym niebem ma wyjątkowy charakter. To świetna okazja by zintegrować pracowników wraz z ich rodzinami, rozkoszując się przy tym pogodą i świeżym powietrzem. Bogata oferta atrakcji pozwala nam zorganizować pikniki firmowe, na których każdy z uczestników znajdzie dyscyplinę odpowiednią dla siebie. Dostępne są zarówno atrakcje indywidualne, jak i zespołowe, rywalizacja sportowa, atrakcje podnoszące poziom adrenaliny, gry zręcznościowe, a także strefa chilloutu i kąciki zabaw dla maluchów. Każdy piknik prowadzi konferansjer, a poszczególnym aktywnościom przewodzą doświadczeni instruktorzy i animatorzy. Nie zabraknie tu rodzinnych rozgrywek, zawodów ani konkursów z nagrodami. Na pikniku każdy znajdzie coś dla siebie!

Expedition

A couple of pictures for our events.

Our offer is always designed to meet your expectations, we don’t do patterns.

Nie obawiaj się niepogody

Nawet w środku lata może przydarzyć się niespodziewana ulewa. Nie jest to jednak powód, by rezygnować z organizacji wyjątkowych chwil na świeżym powietrzu! Przygotowując piknik firmowy, dbamy także o to, by zapewnić uczestnikom zadaszone miejsce, pod którym można skryć się w razie deszczu. Eventowe namioty dają także osłonę przed ostrymi promieniami słońca. Imprezę planujemy tak, by zapewnić uczestnikom maksymalną wygodę, możliwość integracji oraz odpoczynku.

Choć siedziba naszej firmy znajduje się w Warszawie, organizacja pikników firmowych możliwa jest na terenie całej Polski! Dzięki naszej szerokiej bazie kontaktów jesteśmy w stanie dopiąć na ostatni guzik imprezę w każdym zakątku kraju. Dla dorosłych możliwe są rozmaite gry i konkursy sprawnościowe, dzieci zaś doskonale spędzą czas na dmuchanych zamkach, warsztatach z animatorami i beztroskiej zabawie z najbliższymi. Zwieńczeniem każdego eventu jest oczywiście pyszny catering, który dostosowujemy do oczekiwań organizatorów.

 

Our offer