Imprezy integracyjne mikołajkowe

Doskonale wiemy, że świetna atmosfera w pracy, to lepsze jej wyniki. Dzięki wzmacnianiu więzi między pracownikami, są oni w stanie włożyć więcej serca w to, co robią i nie traktować tego jak obowiązku. Jesteśmy przekonani, że warto o to zadbać! Imprezy integracyjne dla firm przygotowujemy w oparciu o wybrany z bogatej oferty scenariusz.

Events integracyjne

Grudzień to okres niecierpliwego oczekiwania na święta Bożego Narodzenia zarówno wśród dorosłych, jak i dzieci. Mimo tego, że w firmach przed przerwą jest dużo pracy to atmosfera staje się trochę luźniejsza i bardziej przyjazna. W wielu przedsiębiorstwach coraz większą popularnością cieszą się imprezy mikołajkowe. Nasza agencja eventowa organizuje je dla pracowników oraz ich dzieci. Jeśli chcesz zadbać o pozytywny wizerunek swojej firmy, a także pokazać zatrudnionym osobom, że doceniasz ich prace, to zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Wystarczy, że wygospodarujesz odpowiednie pomieszczenie i zaprosisz pracowników z dziećmi, a my zajmiemy się resztą. Zadbamy o to, żeby na miejsce dotarł Święty Mikołaj, a maluchy mogły zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie, a także wyjawić swoje najskrytsze marzenia.

Jeśli firma zdecyduje, że chce podarować dzieciom małe upominki to elfy chętnie wręczą je maluchom. Takie imprezy mikołajkowe organizujemy od początku do połowy grudnia, dzięki czemu każda firma może rozpocząć wspólne ucztowanie jeszcze przed samymi świętami. Naszym klientom zapewniamy miłą imprezę w niezwykłej atmosferze, dźwięki kolęd dobiegające z głośników, opłatek, uroczyście przystrojone stoły. Na takim wydarzeniu nie może również zabraknąć pierników, mandarynek oraz zapachu korzennych przypraw. Doskonałym pomysłem jest również pamiątkowe zdjęcie, na którym można uwiecznić szczęśliwych pracowników i ich pociechy. Takie wydarzenie to wspaniałe przeżycie dla dzieci, ale także dla rodziców, którzy będą mogli poczuć, że firma doceniła cały rok ich ciężkiej pracy.

Many levels of employee integration

Specjalizujemy się w eventach pozostawiających po sobie pozytywne wspomnienia. Dzięki nim współpracownicy mają możliwość poznać się lepiej od nieco mniej formalnej strony. Doskonale wiemy jak przełamać pierwsze lody. Aktywności dobieramy pod kątem wzmacniania więzi między pracownikami, także na linii podwładny – przełożony. Integracja bezpośrednio przekłada się na poprawę komunikacji w firmie, co pozwala na uniknięci nieporozumień i lepsze wywiązywanie się z powierzonych obowiązków. Osoby zatrudnione w przedsiębiorstwie w większym stopniu zaczynają utożsamiać się również z zespołem, w którym pracują. Cele stawiane przed grupą stają się także ich osobistymi celami. Poprawa statystyk nie jest jednak jedynym efektem naszych imprez. Nawet samo przebywanie ze współpracownikami w dobrze zintegrowanym zespole, jest po prostu przyjemniejsze.

Expedition

A couple of pictures for our events.

Our offer is always designed to meet your expectations, we don’t do patterns.

Our offer