Imprezy Team – Building

Zdajemy sobie sprawę, jak trudną i ważną sztuką jest budowa ducha drużyny. Warto podjąć to wyzwanie! Świetną okazją do wzmacniania więzi są eventy team-buildingowe. Pomagają one członkom zespołu lepiej się poznać i przełamywać bariery komunikacyjne.

Team - building

Świetną okazją do wzmacniania więzi są eventy team-buildingowe. Pomagają one członkom zespołu lepiej się poznać i przełamywać bariery komunikacyjne. Widząc cele, które stawia sobie nasz klient, obieramy ścieżkę, która poprowadzi nas do ich osiągnięcia. Wiemy jak podczas takich imprez budować relacje i zaufanie między ludźmi, dzięki czemu zacieśnia się więź w drużynie. To bezpośrednio przekłada się na poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania i chęć dążenia do wspólnych zamierzeń. Korzyści z tego płynące są nieocenione!

Imprezy team-buildingowe organizujemy zarówno w plenerze, jak i w środowisku zamkniętym – wszystko zależy od pory roku, a przede wszystkim od oczekiwań klienta. Do prowadzenia tego typu wydarzeń możemy zaprosić postacie doskonale wszystkim znane i darzone ogromną sympatią: Marcin Prokop, Szymon Hołownia, mjr Arkadiusz Kups, Mateusz Kusznierewicz czy Krzysztof Hołowczyc – wszystko zależy od oczekiwań klienta. Dodatkowo zapewniamy atrakcje niestandardowe, takie jak paintball, jazda na quadach czy też zajęcia na linach. Dla nas nie ma ograniczeń!

Proponowane scenariusze

  • rightBudowa katapult
  • rightBudowa tratw
  • rightSafety Day, Mafia
  • rightSzybcy i wściekli
  • rightUciekiniarzy
  • rightBudowa latających balonów

Integracja na różnych szczeblach

Specjalizujemy się w eventach pozostawiających po sobie pozytywne wspomnienia. Dzięki nim współpracownicy mają możliwość poznać się lepiej od nieco mniej formalnej strony. Doskonale wiemy jak przełamać pierwsze lody. Aktywności dobieramy pod kątem wzmacniania więzi między pracownikami, także na linii podwładny – przełożony. Integracja bezpośrednio przekłada się na poprawę komunikacji w firmie, co pozwala na uniknięci nieporozumień i lepsze wywiązywanie się z powierzonych obowiązków. Osoby zatrudnione w przedsiębiorstwie w większym stopniu zaczynają utożsamiać się również z zespołem, w którym pracują. Cele stawiane przed grupą stają się także ich osobistymi celami. Poprawa statystyk nie jest jednak jedynym efektem naszych imprez. Nawet samo przebywanie ze współpracownikami w dobrze zintegrowanym zespole, jest po prostu przyjemniejsze.

Expedition

A oto kilka zdjęć z naszych imprez

Oferta zawsze jest konstruowana pod wasze oczekiwania. U nas nie ma schematów.

Nasza oferta